Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДО ПОЧАЄВА – ПІШКИ

Учасники пішої прощі до Почаєва

Вчетверте 26 волинських богомільців здійснили пішу прощу до почаївських святинь. Цьогоріч у ході взяли участь і четверо священиків: ієреї Михайло Стрільчук, Володимир Курчин, Сергій Лівончук, Валерій Братунь. Серед паломників було четверо дітей віком від 11 до 14 років. Найстаршою у групі була 74-річна ковельчанка, проте вік не став на їй заваді і вона однією з перших дійшла до відпустового місця.

Як сказав організатор паломництва Юрій Нечипорук, «135 кілометрів пройденої дороги, навіть у дощ, ні з чим не можна зрівняти. Адже кожна людина одержує від пішої мандрівки Божу благодать, яка підтримує, надихає, підбадьорює. Кожен відправляється в дорогу з якимись своїми клопотами, переживаннями. Однак по приході додому починаєш розуміти, що життя починає налагоджуватися: хтось знаходить роботу, хтось позбувається психологічних проблем. Найяскравішим підтвердженням Божого промислу було одужання однієї жінки, яка, вкотре здійснивши піше паломництво, позбулася тяжкої недуги».

Повернувшись до луцького кафедрального собору Святої Трійці, звідки й рушали, піших паломників зустрічав архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. Після цього усі взяли участь у подячному молебні.

03 травня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо