Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПАМ’ЯТЬ І МОЛИТВА

Хресна хода в Іваничах від храму Казанської ікони Божої Матері до Кургану слави загиблим воїнам УПА. Світлина Тетяни Мельничук

В Іваничах відправили панахиду та провели мітинг на Кургані слави загиблим воїнам УПА. Цей захід традиційно проводять тут у третю неділю після Пасхи. Хресну ходу від храму Казанської ікони Божої Матері до Кургана слави й заупокійне богослужіння очолив настоятель парафії протоієрей Андрій Мельничук. У слові він зазначив: «На цьому місці ми повинні не тільки згадувати про героїв, а й молитись за них. Бо пам’ять без молитви є даремною».

У поминальному заході взяло участь багато людей. Зокрема, голова райради Людмила Лазаренко, селищний голова Віктор Вілентко, перший заступник голови РДА Олесь Бик.

20 квітня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо