Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НЕ ДАТА, А ПОДІЯ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл привітав із Різдвом Христовим усіх, хто святкує це одне з найбільших свят 25 грудня. Цього дня на запрошення римсько-католицького єпископа Маркіяна Трофим’яка владика побував на урочистому Богослужінні в соборі Апостолів Петра й Павла. Звертаючись до присутніх із вітальним словом, архієрей підкреслив, що відзначення Різдва Сина Божого – святкування не дати, а події. Це важливо розуміти християнам, які відзначають народження Месії і сьогодні, і 7 січня.
25 грудня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо