Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЯК ЗАВЖДИ – «БОГ БАГАТИЙ МИЛОСЕРДЯМ»

Під час різдвяного благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям» збиратимуть кошти для дітей-сиріт

Голова Інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко взяв участь у черговому засіданні робочої групи Волинської ради Церков (ВРЦ), що діє при облдержадміністрації. Учасники остаточно узгодили порядок проведення Різдвяного благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям» на початку наступного року. Отож, марафон відбудеться 12 січня, трансляція обласної телерадіокомпанії – 8.00–18.00.

Як і минулими роками, під час доброчинної акції в прямому ефірі лунатимуть колядки, святкові піснеспіви творчих колективів різних конфесій, щоб залучати пожертви для дітей-сиріт.

За жеребом хори нашої Церкви виступатимуть першими. 8.30–9.40 – час, визначений для колективів Київського Патріархату. Тож архієпископ Луцький і Волинський Михаїл, який щороку бере активну участь у телерадіомарафоні, закликає священнослужителів і вірних підтримати нашу Церкву в її благодіянні: прибути на 8-му годину ранку в обласний академічний муздрамтеатр ім. Т. Шевченка (звідси проводитимуть трансляцію марафону) та складати пожертви для знедоленої малечі.

До речі, благодійні внески в рамках заходу «Бог багатий милосердям» можна буде подавати не тільки готівкою і не лише 12 січня. Волинською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, яка суттєво допомагає ВРЦ в проведенні акції, відкрито спеціальний рахунок: р/р № 26047082285412 у Львівській обл. філії «Укрсоцбанк», МФО 325019, код ЄДРПОУ 02940115, призначення платежу – «на благодійний різдвяний марафон». Кошти сюди можна переказувати вже сьогодні і до кінця лютого 2010 року.

18 грудня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо