Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З ВІРОЮ, НАДІЄЮ...
(оновлено)

Храм Мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, що на території Луцького біотехнічного інституту. Світлина Данила Зінкевича

Під час храмового свята в с. Трубки Іваничівського деканату. Світлина з архіву прот. Василя Мельничука30 вересня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл очолив престольне свято парафії Мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. Церкву на честь цих святих зведено на території Луцького біотехнічного інституту. Під час урочистої Божественної Літургії і традиційного хресного ходу навколо храму з владикою співслужили старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, настоятель священик Андрій Ротченков та інші священнослужителі.

Того дня храмовий празник відзначили й у с. Трубки Іваничівського деканату. Богослужіння відправили помічник декана протоієрей Андрій Мельничук, настоятель священик Сергій Мельничук і місцеве духовенство. До свята громада придбала новий жертівник, тож о. Андрій освятив його, а в проповіді закликав завжди пам’ятати й наслідувати велику віру покровительок парафії і молитись до Божих угодниць із проханням про заступництво.

02 жовтня 2009 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо