Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

НАШІ ЗНОВУ НА СИНАЇ
(оновлено)

Волинські паломники біля храму Благовіщення в Назареті. Світлина з архіву Петра Слободяна

Паломницька служба нашої єпархії (головна координаторка Лариса Савчук) 13–23 вересня провела чергову прощу на Святу Землю. Тридцять богомільців з усіх регіонів України побували в найбільших святинях Християнства: у Назареті, Єрусалимі, Вифлеємі, Кані Галілейській, на горі Фавор тощо.

Побували пілігрими і на Синаї у Єгипті. Цього разу – вперше – на цій священній горі пролунала Божественна Літургія українською мовою. Відправу, як і все паломництво, очолили архієпископ Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Вінницький і Брацлавський Онуфрій. Причому до Сповіді й Причастя приступили не тільки наші прочани, а й православні араби, богомільці з Росії та інших країн.

09 жовтня 2009 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо