Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ІСТОРІЯ В ЕКСПОНАТАХ

Історія Братства в особах і подіях. Художник – Володимир Жупанюк

Відбулася презентація нової картини відомого волинського художника Володимира Жупанюка «Історія Братства в особах і подіях». Художній твір, який вітворює на полотні славне минуле Луцького Хрестовоздвиженського братства, заснованого 1617 року, представлено у нещодавно відремонтованому приміщенні братчиків, що біля Воздвиженської церкви. Картина стане першим експонатом майбутнього музею організації.

Презентуючи своє художнє дітище, В. Жупанюк, розповів про труднощі в роботі, яка тривала дев’ять місяців. Художник вивчав історію, діяльність Братства, події, побут, одяг тих часів. Тому можна говорити і про правдиве, документальне відтворення минулого. Поки що, до відкриття музею, картина зберігатиметься у фондах обласного краєзнавчого музею.

До речі, як повідомив єпархіальній прес-службі братчик Андріан Ковальчук, «Історію Братства в особах і подіях» придбано коштом голови організації Андрія Бондарчука. І на його ж замовлення незабаром побачить світ ще одна важлива художня робота – «Братковського ведуть на страту». На даний час над нею працює знаний митець Олександр Дишко.

17 серпня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо