Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ВАЖЛИВІ ПРОЕКТИ

Світлина з сайта Volynnews.com

12 травня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл побував на урочистостях у Національному університеті ім. Лесі Українки (ВНУ) з нагоди підписання угоди про співпрацю між цим закладом і Люблінським католицьким університетом ім. Папи Йоана-Павла ІІ, а також інавгурації Інституту церковних досліджень, який на базі ВНУ вивчатиме й популяризуватиме історичну спадщину Католицької та інших Церков на території України.

У виступі владика наголосив, що українці й поляки доросли до взаєморозуміння, до співпраці. Тож треба єднатися на засадах християнської любові навколо того, що є спільним для обох народів, а що роз’єднує – консервувати чи залишати минулому. «Мені приємно констатувати, що, спілкуючись із римсько-католицьким єпископом Маркіяном Трофим’яком, ми не маємо різниці у баченні майбутнього», – зазначив владика Михаїл, наводячи це як приклад приязних стосунків для українців і поляків.

14 травня 2009 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо