Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«ЗЕР ҐУТ, УКРАІНА!»

23 грудня 2008 р.

Архієрейський хор «Оранта» луцького кафедрального собору Святої Трійці – в НімеччиніДо успіхів архієрейського хору «Оранта» всі уже й звикли. Скільки конкурсів, скільки фестивалів, скільки нагород звідусіль! У Німеччині хористи теж були вже тричі. Й ось четверте відвідання цієї країни. Ганновер, Бад-Зальцуфлен, Герфорт, Целлє, Беліфельд... – великі й малі міста, наче в калейдоскопі. Храми, клуби, концертні зали – по кілька виступів щодня упродовж десяти днів, усього понад двадцять концертів. У Західній Європі передріздвяний настрій, тож до репертуару було включено різдвяні піснеспіви та інші духовні твори.

У Німеччині загалом небагато знають про нашу Батьківщину, тож гастролі «Оранти» додали позитиву в образ України. Не будемо хвалити самі, ось що пише німецька преса (переклад Олександра Міщука).

«Ландесцайтунг»: «Солодше дзвони ніколи не звучали, як у неділю увечері у церкві в Зільбаху. Так, як співав цю класичну різдвяну пісню хор “Оранта” із Луцька, з України, такого в цих краях ще не чули... Співали так чисто, що це була просто світла радість слухати їх. Хор був укінці зворушений, коли всі піднялись із місць і голосно просили пісню „на біс“».

«Ліппе актуель»: «Як різнобарвним був репертуар хору, так багатогранно звучали пісні концерту... Вокальні тонкощі у різноманітних творах, які у великих хорів часто просто не прослуховуються, були тут присутніми і відчувались аж до останнього ряду сидінь... Справжня радість для кожного любителя хорової музики!»

Слід зазначити, що поїздкою опікувалась спілка «Мости в Україну», заснована німецькими ветеранами Другої світової війни, які воювали на наших землях. «Спаси, Господи» каже «Оранта» і їм, і нашому єпископові Михаїлу, і Волинським облдержадміністрації (М. Романюк) та обласній раді (А. Грицюк), власникові та працівникам транспортної фірми «Строк-тур». А ще всім вдячним слухачам і ...лучанам, які з нетерпінням чекали повернення улюбленого хору на рідні землі й зустріли його в кафедральному соборі Святої Трійці молитвою та многоліттям.

23 грудня 2008 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо