Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ІЗ РЕГЛАМЕНТОМ ЧИ БЕЗ?

17 грудня 2008 р.

 Волинська рада Церков досі працює без регламенту – документа, який мав би регулювати процедурні й організаційні питання її діяльності, не прописані Положенням про неї. І хоча досвід переконливо показує, що без регламенту ВРЦ не здатна нормально діяти, – зусилля щодо створення документа є досі безплідними.

На цьому наголосив представник нашої Церкви у цій раді протоієрей Віталій Собко під час чергового її засідання, запропонувавши затвердити висунутий Київським Патріархатом проект як Тимчасовий регламент ВРЦ, доручивши робочій групі доопрацьовувати його. Втім, ця група могла б створити новий варіант установчого документа – Положення про ВРЦ, у якому було б прописано необхідні процедурні й організаційні питання.

Ця пропозиція викликала гостру критику митрополита Нифонта (УПЦ МП), який заявив, що «ставити нас у якісь рамки недоцільно» і «якщо нав’язуватимуть регламент» – владика і його Церква вийдуть з ВРЦ. Спроби переконати митрополита з посиланням на діяльність Всеукраїнської Ради Церков у Києві представника Римсько-Католицької Церкви теж не дали результату. Після тривалої дискусії учасники погодилися, що це питання треба порушити ще раз на іншому зібранні Волинської ради Церков.

17 грудня 2008 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо