Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Єпархія

9 травня 2012 р. в Луцьку пом’янули жертв Другої світової війни. Світлина інформаційної служби єпархії
Згадати молитвою
(оновлено)

У містах, селищах і селах єпархії відбулося поминання жертв Другої світової війни.

8 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та голова інформаційно-видавничого центру протоієрей Віталій Собко взяли участь в урочистостях в обласному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

9 травня владика, канцлер, декан протоієрей Микола Нецькар та інше духовенство кафедрального собору Святої Трійці відправили заупокійні літії на Меморіальному комплексі обласного центру – біля центрального монумента і пам’ятного знака на честь українців...

26 років тому
(оновлено)

З нагоди чергової річниці трагедії на ЧАЕС у парафіях єпархії відбулися поминання загиблих.

Зокрема, 26 квітня у Нововолинську декан протоієрей Стефан Фульмес звершив панахиду та освятив встановлені цьогоріч плити з іменами постраждалих, які вже відійшли з цього світу. Разом з усіма молилися міський голова Віктор Сапожніков, інші представники влади та ліквідатори. «В історії українського народу цей день, мабуть, назавжди залишиться найсумнішим, адже техногенна катастрофа спричинила жахливу руїну, – зазначив у проповіді о. Стефан. – Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за нас, а тим, хто залишився, нехай милосердний Господь дарує здоров’я і благословляє многими роками життя»...

У луцькому кафедральному соборі Святої Трійці представлено вікарія єпархії. Зліва направо: єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, єпископ Володимир-Волинський Матфей. Світлина інформаційної служби єпархії
Є НАД ЧИМ ТРУДИТИСЯ

Учора в Луцьку представили новопризначеного вікарія нашої єпархії – єпископа Володимир-Волинського Матфея (Шевчука). З цієї нагоди Божественну Літургію в кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній. Із ним співслужили митрополит Луцький і Волинський Михаїл, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, владика Матфей і духовенство собору.

Знайомлячи вірян із вікарієм (помічником правлячого архієрея), митрополит Антоній побажав йому плідно трудитися на ниві Господній. У Волинській єпархії є над чим працювати і як розвиватися, зазначив він. Сьогодні Київський Патріархат як ніколи єдиний, бо всі прагнемо мати в незалежній державі – незалежну Церкву, підкреслив архіпастир...

13 лютого 2012 р.
МИТРОПОЛИТ І ВІКАРІЙ

Архієпископа Луцького і Волинського Михаїла піднесено до сану митрополита. Як повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату Cerkva.info, цією високою церковною нагородою владику відзначено з нагоди ювілеїв Святійшого Патріарха Філарета – 50-річчя архієрейської хіротонії та 45-ліття служіння на Київській кафедрі.


Крім цього Священний Синод призначив вікарного архієрея для нашої єпархії. Єпископом Володимир-Волинським, вікарієм Волинської єпархії, став владика Матфей (Шевчук), який до цього був керуючим Дрогобицько-Самбірською єпархією.

23 січня 2012 р.
11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-104
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо