Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Міжконфесійні контакти

НА КАТОЛИЦЬКОМУ КОНЦЕРТІ

29 січня 2006 р.

Єпископ Михаїл на зарошення римсько-католицього єпископа Маркіяна побував на великому концерті хору кафедрального собору святих Петра й Павла. Оскільки хор представив слухачам піснеспіви як західної так і східної християнських традицій, перед його виступом до присутніх звернулися ієрархи обох Церков і висловлювали необхідність спільної праці задля вирішення загальнохристиянських проблем сучасності.

29 січня 2006 р.
РІЗДВЯНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ТЕЛЕРАДІОМАРАФОН
«БОГ БАГАТИЙ МИЛОСЕРДЯМ»

20 січня 2006 р.

На сцені Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка – учасник Різвяного благодійного телерадіомарафону «Бог багатий милосердям» – хор Луцької Свято-Юр’ївської церкви Київського Патріархату. Фото прот. Віталія СобкаВперше на Волині відбувся Різдвяний благодійний телерадіомарафон «Бог багатий милосердям» – спільний проект Волинської Ради Церков, обласної державної адміністрації та Волинської державної телерадіокомпанії.

Протягом дня обласне телебачення та радіостанція «Луцьк» транслювали в прямому ефірі виступи церковних творчих колективів набільших волинських християнських Церков із обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевчанка, подавали сюжети з дитячих будинків, виступи керівників підприємств, організацій та установ, представників громадськості Волині з обговоренням проблем...

20 січня 2006 р.
ЗУСТРІЧ ВИФЛЕЄМСЬКОГО ВОГНЮ

3 січня 2006 р.

На центральному майдані Луцька члени місцевої станиці української скаутської організації «Пласт» урочисто передали Вифлеємський вогонь миру Українській Православній Церкві Київського Патріархату, Українській Греко-Католицькій Церкві та всім бажаючим. Луцькі пластуни вже всьоме долучається до всесвітньої скаутської традиції – передавати перед Різдвом Христовим з країни в країну вогонь з Вифлеєму – символ миру, добра, милосердя і любові народженого Богонемовляти...

03 січня 2006 р.
ПРЕДСТАВНИКИ УПРАВЛІННЯ ЄПАРХІЇ ПРИВІТАЛИ КАТОЛИКІВ ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

25 грудня 2005 р.

Обласний благочинний протоієрей Іван Семенюк і прес-секретар єпархії протоієрей Віталій Собко на запрошення римсько-католицького єпископа Маркіяна побували на урочистій різдвяній месі в луцькому кафедральному соборі святих Петра і Павла. Після Богослужіння отець Іван виголосив вітальне слово, в якому, складаючи святкові побажання християнам-католикам, передав вітання й благословення єпископа Михаїла.

25 грудня 2005 р.
ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКІВ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ ВОЛИНІ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ НЕДІЛІ ВОЛИНСЬКИМИ ХРИСТИЯНАМИ

23 грудня 2005 р.

Дорогі брати і сестри!

Ми, керівники християнських Церков Волині, вважаємо своїм пастирським і громадянським обов’язком звернутися до Вас зі спеціальним посланням-закликом щодо святкування Недільного дня – священного обов’язку кожного християнина, незалежно від його конфесійної приналежності.

Четвертою заповіддю Закону Божого Господь велить шість днів працювати і робити свої діла, хто до яких покликаний, а сьомий день присвячувати служінню Богові та святим і угодним Йому справам – турботі про спасіння своєї душі, молитві в храмі Божому й удома, вивченню Закону Божого...

23 грудня 2005 р.
ВОЛИНСЬКА РАДА ЦЕРКОВ ПОЧИНАЄ ДІЯТИ

23 грудня 2005 р.

У Волинській обласній державній адміністрації відбулося засідання Волинської Ради Церков. Це перше зібрання керівників найбільших християнських спільнот Волині, де конкретними діями засвідчено, що християни різних віровизнань бажають і здатні плідно працювати задля вирішення спільних проблем та адекватно реагувати на виклики сьогодення.

Цього дня представники Церков (Київський Патріархат із благословення єпископа Луцького і Волинського Михаїла представляв протоієрей Віталій Собко, прес-секретар єпархії) розглянули три питання: 1) про підготовку та проведення Різдвяного благодійного марафону "Бог багатий милосердям"...

23 грудня 2005 р.
41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-100  101-110  111-120  121-130  131-136
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо