Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Любомльський деканат

З НАЙМОЛОДШИХ ЛІТ

18 грудня 2007 р.

У Любомльському дитячому садку № 1 відбувся перший урок християнської етики й моралі. Три-, чотирирічні малюки розповідали про свої добрі справи (символом кожної був листочок на деревці), оповідали казки тощо. Запрошений священик Віктор Возняк, любомльський декан, навчав діток азів християнської віри. Такі уроки поки що проходитимуть нерегулярно, але у районі, де навіть по школах ще нема уроків християнської етики, вже це можна вважати певним досягненням.

18 грудня 2007 р.
ЗВІТНІ ДЕКАНАЛЬНІ ЗБОРИ

18 лютого 2007 р.

Звітні деканальні збори. Фото Данила Зінкевича7–17 лютого під проводом єпископа Луцького і Волинського Михаїла проходили звітні збори священнослужителів усіх деканатів. У Турійську, Горохові, Іваничах, Луцьку, Володимирі, Нововолинську, Локачах, Ковелі, Маневичах і Ківерцях духовенство прозвітувало про свою діяльність упродовж 2006-го року.

Виступаючи перед священиками преосвященний наголошував на актуальних питаннях загальноцерковного, єпархіального та суспільного життя. Зокрема йшлося про впорядкування церковної документації та статистики, підготовку кандидатів до чернецтва й вступу у Волинську духовну семінарію, відродження українських церковних традицій щодо...

18 лютого 2007 р.
ОСВЯЧЕНО ЦЕРКВУ В ЛЮБОМЛІ

24 листопада 2006 р.

Новозбудований храм Архістратига Михаїла в Любомлі. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив новозбудований храм Архістратига Михаїла в Любомлі. З нагоди свята відправили урочисту Божественну Літургію. З владикою співслужили ковельський міський декан протоієрей Анатолій Александрук, шацький декан священик Ігор Кузьмич, настоятель церкви священик Віктор Возняк і місцеве духовенство.

Під час Богослужіння преосвященний виголосив проповідь про духовність християнина та сенс віри в житті людини. Також, він докладно розповів про призначення храму. «Храм Божий – це душа парафії, це наша духовна лікарня, наш шлях до вічності», – підкреслив архієрей...

 

24 листопада 2006 р.
У ШАЦЬКУ ЗБУДУЮТЬ КАПЛИЦЮ МУЧЕНИЦІ ТЕТЯНИ

22 вересня 2006 р.

Під час освячення наріжного каменя під будівництво каплиці Мучениці Тетяни Шацького лісового коледжуВолодимирський декан протоієрей Юрій Пилипець, шацький декан священик Ігор Кузьмич та священнослужителі Шацького, Володимирського та Любомльського деканатів освятили Хрест і заклали наріжний камінь під будівництво каплиці Мучениці Тетяни, яка постане на території Шацького лісового коледжу. У Богослужінні взяли участь представники Волинського лісового господарства – начальник управління Богдан Колісник, директор навчально-виробничного комплексу «Шацький держлісгосп-коледж» Ігор Шмурко, викладачі та учні навчального закладу.

 

22 вересня 2006 р.
У ЛАДИНІ БУДУВАТИМУТЬ ХРАМ

5 вересня 2006 р.

Духовенство встановлює Хрест на місці майбутнього храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканатуЛюбомльський декан протоієрей Іван Бонис та місцеве духовенство встановили Хрест і освятили наріжний камінь під будівництво храму Покрови Пресвятої Богородиці в с. Ладинь Любомльського деканату. З цієї нагоди священнослужителі відправили Божественну Літургію. Десятки людей вперше у своєму рідному селі приступали до Сповіді й Причастя, оскільки церкви тут ніколи не було. У Богослужінні взяли також участь представники сільської влади.

Під час Богослужіння отець Іван виголосив проповідь. Згадавши слова Христа з Євангелія від Матфея «...збудую Церкву Мою, і врата пекла...

05 вересня 2006 р.
1-10  11-20  21-30  31-35
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо