Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Іваничівський деканат

ПОМОЛИЛИСЯ ЗА ГЕРОЇВ

26 квітня 2007 р.

Під час хресної ходи в Іваничах. Світлина Павла МихальчукаВ Іваничах третя неділя після Світлого Христового Воскресіння вже стала традиційною для молитов за тих людей, які віддали своє життя за волю та незалежність України. І цього року 22 квітня хресною ходою з храму Казанської ікони Божої Матері до кургану слави, де покояться тіла героїв, закатованих радянською владою, ішли ветерани УПА та інші парафіяни. Панахиду очолив настоятель церкви протоієрей Андрій Мельничук. Багато людей похилого, молодого та юного віку зібралося цього дня для вшанування пам’яті патріотів. До молитви долучилися й представники державної влади – голова райдержадміністрації В. Березюк, голова райради Л. Лазаренко та селищний голова В. Вілентко. Виголошуючи проповідь, отець Андрій зазначив, що «герої, яких ми нині вшановуємо, так любили Батьківщину, що загинули в боротьбі за її незалежність, за свій народ, тож за їхню любов до нас ми просимо Творця упокоїти їхні душі там, де праведні спочивають».

26 квітня 2007 р.
ТРУДІМОСЯ РАЗОМ (оновлено 19 квітня)

16 квітня 2007 р.

Настоятель храму Казанської ікони Божої Матері в Іваничах протоієрей Андрій Мельничук і директор іваничівської школи-інтернату підписали угоду про співпрацю. Світлина прот. Василя МельничукаЦьогорічний світлий тиждень ознаменувався в Іваничівському деканаті початком нових хороших справ. Так, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері в Іваничах протоієрей Андрій Мельничук відвідав школу-інтернат селища і від імені парафіян передав дітям крашанки, паски та різні солодощі. Також відбулася зустріч із директором цієї школи Григорієм Диконюком, на якій обговорили питання спільної праці у вихованні дітей. Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю Церкви і колективу школи-інтернату. Тож тепер духовна опіка над вихованцями закладу стане систематичнішою: священики і парафіяни приходитимуть сюди і з вертепом, і на випускні вечори, і в інші свята й будні...

19 квітня 2007 р.
ПОЧАТОК ДОБРОГО ДІЛА

30 березня 2007 р.

Настоятель Іваничівського храму Казанської ікони Божої Матері прот. Андрій Мельничук з представниками Дитячого фонду «Незабудка» (м. Мульталь, Німеччина) Вернером Цорнлм та Гердом Альтенбурном. Фото прот. Василя МельничукаВ Іваничах відбулася зустріч настоятеля храму Казанської ікони Божої Матері прот. Андрія Мельничука з представниками Дитячого фонду «Незабудка», який заснований у Німеччині (м. Мульталь). Представники фонду Вернер Цорн та Герд Альтенбурн обговорили з настоятелем питання щодо відкриття соціального будинку в Іваничах, де діти з малозабезпечених сімей, сироти, напівсироти та інші діти змогли б після закінчення уроків у школах провести вільний час із вихователями, вивчити уроки, навчитися чогось корисного у різних гуртках, поїсти. Тут буде можливість навчати дітей азів віри Христової. Будинок, відкрити який планується восени, матиме змогу розмістити понад триста школярів.

30 березня 2007 р.
ЗВІТНІ ДЕКАНАЛЬНІ ЗБОРИ

18 лютого 2007 р.

Звітні деканальні збори. Фото Данила Зінкевича7–17 лютого під проводом єпископа Луцького і Волинського Михаїла проходили звітні збори священнослужителів усіх деканатів. У Турійську, Горохові, Іваничах, Луцьку, Володимирі, Нововолинську, Локачах, Ковелі, Маневичах і Ківерцях духовенство прозвітувало про свою діяльність упродовж 2006-го року.

Виступаючи перед священиками преосвященний наголошував на актуальних питаннях загальноцерковного, єпархіального та суспільного життя. Зокрема йшлося про впорядкування церковної документації та статистики, підготовку кандидатів до чернецтва й вступу у Волинську духовну семінарію, відродження українських церковних традицій щодо...

18 лютого 2007 р.
У ПАВЛІВЦІ ЗБУДУЮТЬ ЦЕРКВУ

14 лютого 2007 р.

Єпископ Михаїл освячує місце під будівництво храму Архістратига Михаїла в с. Павлівка Іваничівського деканату. Фото Віталія СарапінаСело Павлівка на Іваничівщині – знамените село: це символ українсько-польського примирення і покаяння. А символом українського відродження є побудова нових церков національного Православ’я. Нещодавно єпископ Луцький і Волинський Михаїл у присутності багатьох павлівчан освятив місце для зведення храму Архістратига Михаїла. З ним співслужили декан Ярослав Мельничук, настоятель священик Василь Матвійчук, інші священнослужителі.

Звертаючись до присутніх із проповіддю, владика зазначив, що «споруджуючи церкви Київського Патріархату, ми не є ненависниками тих, хто на Службі Божій поминає Московського Патріарха. Один...

14 лютого 2007 р.
ХРАМОВЕ СВЯТО В ІВАНИЧАХ

8 листопада 2006 р.

Храм Казанської ікони Божої Матері в Іваничах. Фото Віталія СарапінаЄпископ Луцький і Волинський Михаїл з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію в церкві Казанської ікони Божої Матері, що в Іваничах. З ним співслужили декан протоієрей Ярослав Мельничук, настоятель протоієрей Андрій Мельничук і місцеве духовенство.

Під час Служби Божої владика виголосив проповідь про християнське благочестя. Він, зокрема, зазначив, що виконання Заповідей Божих - основа життєдіяльності кожного християнина, яку б посаду чи статус він не займав у суспільстві.

 

08 листопада 2006 р.
1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-76
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо