Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Діти і молодь

У Волинській православній богословській академії відбувся молодіжний форум «Камо грядеши?». Світлина Ігоря Веретки
МОЛОДА ЦЕРКВА

У Волинській православній богословській академії (ВПБА) відбувся молодіжний форум «Камо грядеши?». У заході, який організував інспектор із питань місійної діяльності консисторії протоієрей Юрій Близнюк, взяли участь капелан Волинського національного університету ім. Лесі Українки протоієрей Віктор Михалевич, керівник відділу у справах молоді Рівненського єпархіального управління священик Валентин Гордіюк, настоятель парафії Преображення Господнього в Луцьку протоієрей Борис Григлевич, кандидат філософських наук, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін ВПБА Ігор Сацик, православна молодь.

Звертаючись до присутніх, о. Юрій розповів учасникам про роль молодого християнина у житті Церкви, ознайомив з діяльністю православного молодіжного руху на Волині...

22 вересня 2011 р.
Світлина з архіву протоієрея Юрія Близнюка
ЗАПРОШУЄМО ЮНЬ!

17–18 вересня у Волинській православній богословській академії відбудеться молодіжний форум «Камо грядеши?» (Луцьк, Градний узвіз, 5). У програмі заходу: тематичні лекції, бесіди зі священиками, перегляд та обговорення християнського відео, ознайомлення з діяльністю православного молодіжного руху на Волині, участь у Богослужінні.

Організаційний комітет реєструє учасників до 16 вересня за тел.: (0332) 20-00-25, (095) 538-05-87 (о. Юрій) або 17 вересня о 9 год. ранку в Нижньому храмі Свято-Троїцького собору.

Запрошуємо юнаків і дівчат до участі у форумі!

13 вересня 2011 р.
Вперше на Волині дитячий майданчик зведено на території храму – в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату. Світлина Євгена Омельчука
ДО ХРАМУ... НА ГОЙДАЛКУ

Уперше в нашій єпархії дитячий майданчик зведено на території храму. 28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, його урочисто освятили біля Свято-Покровської церкви в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату. У відправі, яку очолив настоятель парафії протоієрей Михайло Бучак, взяли участь голова сільради Ігор Ярмольський, жертводавці – депутат сільради Олександр Хомич, гендиректор ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Ігор Чорнуха, інші миряни.

Вітаючи присутніх, о. Михайло зазначив: «Церковна громада гуртується не тільки для спільної молитви, а й для служіння в багатьох інших напрямках. І зараз наша мета – звернути увагу батьків на дозвілля дітей. Краще нехай вони бавляться на цьому майданчику, ніж постійно дивляться телевізор чи граються на комп’ютері»...

01 вересня 2011 р.
Священик Андрій Ротченков. Світлина інформаційної служби єпархії
ЙДЕМО ДАЛІ

Чергове засідання координаційної робочої групи представників Волинської ради Церков та працівників установ освіти відбулось у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти (ВІППО). Воно мало на меті узгодження організаційних питань викладання предметів духовно-морального спрямування у 2011/2012 н. р. в області, розроблення стратегії на подальшу співпрацю. Київський Патріархат представляв директор Центру християнського виховання дітей і молоді нашої єпархії священик Андрій Ротченков.

Учасники засідання зокрема вирішили, що у школах доречно продовжити викладання за програмами «Християнська етика в українській культурі» для 1–4 класів (Київ, 2006 р.) та «Основи християнської етики» для 5–6 класів (Київ–Острог–Львів, 2007 р.). Також робоча група вважає за необхідне: спільно з ВІППО працювати над професійною підготовкою і підвищенням кваліфікаційної майстерності вчителів основ християнської етики, узгоджувати проведення конференцій з питань розвитку духовності дітей, визначити перелік літературних творів та тем програмового...

30 серпня 2011 р.
Під час другого православного молодіжного табору нашої єпархії. Світлина з архіву Ігоря Сацика
Для душі й тіла

В урочищі Білі Береги на Маневиччині відбувся другий православний молодіжний табір нашої єпархії...

26 липня 2011 р.
Протоієрей Михайло Бучак. Світлина Леоніда Максимова
ОСЕРЕДОК ДУХОВНОСТІ

Сьогодні настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату протоієрей Михайло Бучак з нагоди 50-річчя Маяківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів – лінгвістичний ліцей» на запрошення його директора Євгена Возняка відслужив молебень за здоров’я вчителів, усіх працівників, учнів.

У цьому навчальному закладі відбулось урочисте відкриття кімнати духовності. У ній планується перегляд релігійних фільмів, створення відповідної бібліотеки, на прохання батьків здійснюватиметься Сповідь і Причастя дітей.

12 квітня 2011 р.
ІНТЕРНЕТ: ДОБРО ЧИ ЗЛО?

У луцькому жіночому монастирі Святителя Василія Великого прочитали лекцію для молоді на тему «Православ’я та інтернет». Її організував декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко).

У заході взяли участь намісник жидичинського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, духівник Молодіжного православного братства Преподобного Миколи-Святоші, князя Луцького, ігумен Яків (Мільян), насельник цієї обителі ієромонах Макарій (Дядюсь), доцент кафедри автоматизованого управління виробничими процесами Луцького національного технічного університету Володимир Лотиш, члени Братства та інші...

05 квітня 2011 р.
Ігумен Константин (Марченко). Світлина Сергія Дубинки
ДЛЯ МОЛОДІ

Декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко) проведе лекцію для молоді на тему «Православ’я та інтернет». Захід відбудеться 3 квітня о 15.00 у трапезній жіночого монастиря Святителя Василія Великого (на території луцького кафедрального собору Святої Трійці). Молодіжне православне братство Преподобного Миколи-Святоші, князя Луцького, запрошує усіх юнаків і дівчат на цю зустріч.

29 березня 2011 р.
НОВЕ КЕРІВНИЦТВО

Минулої неділі молодіжне православне братство Преподобного Миколи-Святоші, князя луцького, обрало нового голову, управу та ревізійну комісію. Як зазначено на сайті Chernectvo.org, очільником організації став Олександр Петрусь, а головою ревізійної комісії – декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко).

04 березня 2011 р.
IX Всеукраїнський з’їзд «Православна молодь України перед викликами сьогодення». Світлина з сайта Lpba.lviv.ua
НА З’ЇЗДІ МОЛОДІ

Декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко), інспектор із питань місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк, намісник жидичинської обителі Святителя Миколая Чудотворця ігумен Яків (Мільян), капелан Волинського національного університету ім. Лесі Українки протоієрей Віктор Михалевич та інші священнослужителі і ченці взяли участь у IX Всеукраїнському з’їзді «Православна молодь України перед викликами сьогодення», який відбувся 19 лютого в Київській православній богословській академії.

На пленарному засіданні йшлося про подолання викликів, що виникають перед сучасною молоддю на шляху до Бога. У другій частині з’їзду учасники спілкувалися в тематичних секціях...

21 лютого 2011 р.
111-120  121-130  131-140  141-150  151-160  161-170  171-180  181-190  191-200  201-226
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо