Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Фотогалерея

Допомога від благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі»

Квітень 2014 р. Допомога від благодійного фонду «Матері Божої неустанної помочі» (голова – протоієрей Микола Гінайло):

5 квітня – передача футбольної форми, взуття, м'ячів дітям із с. Селець Володимирського районного деканату;

7 квітня – доставка ренген-апарату і спецодягу для потреб громади та війська у с. Горностаївка Херсонської області. Передача херсонським армійцям коштів, зібраних напередодні на благодійному концерті у Володимирі;

10 квітня – передача комплектів медичних халатів, постільної білизни для госпіталю в Луцьку (вул. Чернишевського), та Волинської обласної клінічної лікарні у с. Боголюби, прасувально-сушильної машини – для Волинської школи міліції в с. Сокиричі Ківерецького деканату;

15 квітня – надання двох автобусів благодійного фонду для розвезення солдатів 51-ї окремої механізованої бригади Володимира до місць розташування.

Світлини з архіву священика.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо