Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Митрополит Михаїл

21 вересня 2013 р. Андрій Гнатюк – про паломництво в Луцьку до Холмської чудотворної ікони Божої Матері та освяту й закладання наріжного каменя майбутнього храму на честь цього образа. Сюжет для радіо «Ера-FM».

Скопіювати файл

31 серпня 2013 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла в кафедральному соборі Святої Трійці на завершення чину похорону раби Божої Тетяни – мами генерального директора обласної державної телерадіокомпанії Ольги Куліш. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 5 травня 2013 року. Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Пасхальні піснеспіви.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 24 березня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Неділю Торжества Православ’я. Андрій Гнатюк – про значення Великого посту.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 17 березня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Неділю прощену.

Скопіювати файл

20 січня 2013 р. Андрій Гнатюк – про Велике освячення в Луцьку на річці Стир. Сюжет для радіо «Ера-FM»

Скопіювати файл

27 жовтня 2012 р. Андрій Гнатюк – про джерело в с. Куликовичі Маневицького деканату, освяту каплички над ним і закладання капсули в фундамент майбутньої більшої каплиці на честь Волинської ікони Богоматері. Сюжет для радіо «Ера-FM».

Скопіювати файл

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про свято Преображення Господнього, освячення першоплодів і як належить відзначати цей день. Інтерв’ю обласному радіо записано 16 серпня 2012 р. Автор – Петро Юровчик

Скопіювати файл

1-10  11-18