Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Митрополит Михаїл

4 жовтня 2015 р., Неділя після Воздвиження. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 12 квітня 2015 року. Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 11 січня 2015 року. Митрополит Михаїл – про значення Різдва Христового в житті християнина. Володимир Клименко – про історію свята Різдва Христового.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 4 січня 2015 року. Різдвяне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла з Різдвом Христовим та Новим роком. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про приготування до різдвяних свят.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 20 квітня 2014 року. Пасхальне послання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Скопіювати файл

19 березня 2014 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл читає вірш Тараса Шевченка «У нашім раї на землі...» в ефірі радіостанції «Луцьк» з нагоди 200-річчя з дня народження Кобзаря.

Скопіювати файл

28 лютого 2014 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для FM-радіо «Луцьк» (Вікторія Олещук) на тему «Духовний погляд на нинішні події в Україні»

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 2 лютого 2014 року. Протоієрей Віктор Пушко – про стосунки влади й людини та значення й тлумаченння слів Священного Писання «немає влади не від Бога» (Рим. 13:1). Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про нову українську ідею, у центрі якої українець – як людина, як образ і подоба Божа.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 5 січня 2014 року. Вітання з Різдвом Христовим митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Різдвом (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про приготування до Навечір’я (свят-вечора) та Різдва Христового.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 8 грудня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці (зцілення скорченої жінки в суботу). Звернення митрополита Луцького і Волинського Михаїла щодо подій на Євромайдані. Мирослава Горобець – про вшанування недільного дня.

Скопіювати файл

1-10  11-18