Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Чернецтво

6 березня 2014 р. Андрій Гнатюк – про ієромонаха Макарія (Дядюся) насельника чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця у c. Жидичин Ківерецького деканату в луцькому військоматі з приводу звіряння персональних даних у боєздатних чоловіків Волині. Протоієрей Олександр Безкоровайний, віце-канцлер, старший капелан єпархії, клірик кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку – про військове капеланство. Сюжет для радіо «Ера-FM».

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 24 листопада 2013 року. Ієромонах Арсеній (Качан), насельник Замкового Свято-Архангельського монастиря в Луцьку, – про євангельське читання 25-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Володимир Клименко – про Різдвяний піст (Пилипівку).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 31 березня 2013 року. Капелан обласної клінічної лікарні та міського пологового будинку священик Назар Бабій – про зцілення розслабленого.  Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди 70-х роковин масових убивств на Волині. Намісник Замкового Свято-Архангельського монастиря в Луцьку ігумен Святополк (Канюка) – про святителя Григорія Паламу та вчення про Фаворське світло, ісихазм.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 10 лютого 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про свято Стрітення Господнього. Мирослава Скрипка – про монастирі та Свято-Успенську Почаївську лавру.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 27 січня 2013 р. Ігумен Константин (Марченко) – про монастирі єпархії.

Скопіювати файл

Послідування до святого Причастя. Читає ієродиякон Феодосій (Воробей), насельник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату. Запис радіостудії «Благо», грудень 2012 р.

Скопіювати файл

Молитви вечірні. Читає ієродиякон Феодосій (Воробей), насельник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату. Запис радіостудії «Благо», грудень 2012 р.

Скопіювати файл

Молитви ранішні. Читає ієродиякон Феодосій (Воробей), насельник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату. Запис радіостудії «Благо», грудень 2012 р.

Скопіювати файл

Радіопередача “Благо” 11 листопада 2010 року. Ігумен Святополк та ієромонах Яків про історію, відбудову, сьогодення Замкового Свято-Архангельського чоловічого монастиря м. Луцька.

Скопіювати файл

Радіопередача “Благо” 13 червня 2010 року. Протоієрей Віктор Пушко — про євангельське читання третьої Неділі по П’ятидесятниці (про Царство Боже). Ієромонах Яків та Андрій Когут — про діяльність  молодіжного православного братства св. Миколи Святоші.

Скопіювати файл

1-10  11-12