Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Благо

Радіопередача «Благо» 8 березня 2015 року. Капелан обласної клінічної лікарні священик Назар Бабій – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленного). Ольга Свиридюк – про святителя Григорія Паламу, архієпископа Фессалонітського. Протоієрей Віктор Пушко – про християнське ставлення до відзначення 8 березня.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 1-ї Великого посту, торжества Православ’я (покликання апостолів Филипа та Нафанаїла), про історію, значення цього дня та пошанування ікон.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 22 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Мирослава Скрипка – про покаяння.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 15 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Стрітення Господнє та євангельське читання М’ясопусної неділі (про кінець світу і друге пришестя Спасителя).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 8 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина. Олександр Биструшкін – про православне значення молитви за померлих та м’ясопусну поминальну суботу.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 лютого 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 25 січня 2015 року. Олександр Биструшкін – про пізнання Бога та істину.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 18 січня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Богоявлення. Ігор Сацик – про Хрещення Господнє та чин великої агіасми (великого освячення води).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 11 січня 2015 року. Митрополит Михаїл – про значення Різдва Христового в житті християнина. Володимир Клименко – про історію свята Різдва Христового.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 4 січня 2015 року. Різдвяне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла з Різдвом Христовим та Новим роком. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко – про приготування до різдвяних свят.

Скопіювати файл

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-190