Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Благо

Радіопередача «Благо» 17 травня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 6-ї після Пасхи, про сліпого. Літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, член Спілки християнських письменників Віктор Гребенюк – про 1000-ліття з дня кончини князів-страстотерпців Бориса і Гліба. Глава «Борис і Святополк» з його книги «Діяння небожителів».

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 10 травня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 5-ї після Пасхи, про самарянку. Олександр Биструшкін – про те, чи є спасіння в інших релігіях.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 3 травня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї після Пасхи (зцілення розслабленного), про великомученика Юрія Переможця (6 травня) та Переполовення П’ятдесятниці.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 26 квітня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про жінок-мироносиць.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 19 квітня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про явлення Христа апостолам після воскресіння та про апостола Фому. Протоієрей Андрій Горобець – про поминання померлих.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 12 квітня 2015 року. Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 5 квітня 2015 року. Протоієрей Андрій Ротченков, директор Центру християнського виховання дітей і молоді, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії при Луцькому біотехнічному інституті, – про Вербну неділю та Великий тиждень. Олександр Биструшкін – про Благовіщення Пресвятої Богородиці (7 квітня).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 29 березня 2015 року. Літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк – про преподобного Серафима Вирицького (3 квітня). Новелу «Діло пророка» зі збірника брата Віктора «Тетрамерон» читає Василь Гриб.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 22 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (про зцілення біснуватого юнака). Ігор Сацик – про преподобного Йоана Ліствичника та сорок мучеників, які загинули в Севастійському озері.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 15 березня 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про значення хреста Господнього та євангельське читання неділі 3-ї Великого посту, хрестопоклонної. Викладач Волинської православної богословської академії священик Станіслав Беспалов – про день відкритих дверей цього навчального закладу.

Скопіювати файл

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-70  71-80  81-90  91-190