Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img

Книги, які поширює видавничий відділ «Ключі»

Канонічні вимоги до священичого служіння
Канонічні вимоги до священичого служіння Святослав Чокалюк

Вимоги до кандидатів на священство; обрання, права та обов’язки єпископа; права кліриків. Із додатком.

Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах)
Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах) Святитель Григорій Палама

Праці щодо питань пізнання, спілкування з Богом не за допомогою людської філософії, а через молитву, Його Божественну благодать і нашу участь у житті Христа...

Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах)
Блаженної пам’яті старець Паїсій Святогорець. Слова (у 6-ти томах) Паїсій Святогорець

У перших п’яти томах – бесіди цього відомого афонського монаха. Шостий том – «Повне житіє старця Паїсія Святогорця» – упорядкував учень преподобного ієромонах Ісаак...

Архіпастирське служіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за 50 років в архієрейському сані (у 3-х томах)
Архіпастирське служіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета за 50 років в архієрейському сані (у 3-х томах)

У цьому тритомному виданні зібрано відомості про відправи та рукоположення, які протягом півстолітнього архієрейського служіння звершував Святійший Патріарх Філарет.

Октоїх (у двох томах)
Октоїх (у двох томах)

У першому томі вміщено піснеспіви Ранніх, Літургій, малої і великої Вечірніх, повечір’їв на кожен день із 1-го по 4-й гласи, у другому – богослужіння від 5-го до 8-го гласу, із додатками та уставною частиною.

1-5  6-10  11-15  16-20  21-25  26-30  31-35  36-40  41-45  46-64
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо