Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах)

Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння (у 2-х томах)
Святитель Григорій Палама

Святитель Григорій Палама, архієпископ Фессалонітський. Творіння : у 2 т. /  пер. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – Т. 1, 2.

У творах першого тому йдеться про пізнання Бога, яке досягається не зовнішньою філософією, а є одкровенням у Христі й подається Ним через молитовне спілкування людини з Творцем.

Другий том – глибокодуховні проповіді на євангельські теми, про важливість та значення для людства втілення Сина Божого, Божественну природу і благодать, участь в богослужбовому житті Церкви, через яке Господь закликає нас до святості.

Переклад українською мовою здійснив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, із благословіння якого і видано цю книгу.

Формат 70х100/16.

Ціна першого тому – 130, другого – 140 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо