Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Аудіо

Консисторія

Радіопередача «Благо» 12 травня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Фомину неділю. Протоієрей Андрій Горобець – про необхідність поминання померлих.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 5 травня 2013 року. Пасхальне вітання митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Пасхальні піснеспіви.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 28 квітня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про свято Входу Господнього в Єрусалим. Протоієрей Андрій Ротченков – про Великий тиждень, богослужіння Великого та Світлого тижнів, Проводи, а також про таїнство Оливоосвячення (Соборування).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 21 квітня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання п’ятої неділі Великого посту (прохання апостолів, синів Заведея), преподобної Марії Єгипетської.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 14 квітня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 4-ї Великого посту (зцілення біснуватого юнака) та про преподобного Йоана Ліствичника.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 7 квітня 2013 року. Протоієрей Степан Гайгель, настоятель парафії Архістратига Михаїла в Луцьк – про Хрестопоклонну неділю. Протоієрей Віктор Пушко – про Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 31 березня 2013 року. Капелан обласної клінічної лікарні та міського пологового будинку священик Назар Бабій – про зцілення розслабленого.  Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди 70-х роковин масових убивств на Волині. Намісник Замкового Свято-Архангельського монастиря в Луцьку ігумен Святополк (Канюка) – про святителя Григорія Паламу та вчення про Фаворське світло, ісихазм.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 24 березня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Неділю Торжества Православ’я. Андрій Гнатюк – про значення Великого посту.

Скопіювати файл

23 березня 2013 р. Андрій Гнатюк – про передачу побутової техніки відділом організації благодійності та соціального служіння єпархії малозабезпеченим родинам. Сюжет для радіо «Ера-FM».

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 17 березня 2013 року. Протоієрей Віктор Пушко – про Неділю прощену.

Скопіювати файл

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-66