Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Відеотека

Благодійний телемарафон

29 серпня 2014 р. Вступне та заключне слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла під час благодійного телерадіомарафону допомоги учасникам АТО «З вами Бог і Україна». Виступи представників єпархії . Віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний – про діяльність єпархії в умовах фактичної війни України з російськими окупантами. Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Маяки (Княгинінок) Луцького районного деканату протоієрей Михайло Бучак та насельник монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату ієромонах Никодим (Мартинов) – про особливості душпастирської опіки військовослужбовців, задіяних в АТО, та надання їм матеріальної допомоги. Відео обласної державної телерадіокомпанії.
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо