Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Відеотека Відеотека

Освята для прикордонників

18 жовтня 2012 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл спільно з канцлером єпархії протоієреєм Миколою Цапом та священнослужителями кафедрального собору Святої Трійці освячує пам’ятний знак на честь воїнів-прикордонників усіх поколінь, який встановлено на території управління Луцького прикордонного загону з нагоди його 20-річчя, та новий житловий комплекс для військовиків. У богослужінні бере участь голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин. Митрополит дарує йому натільний хрестик-мощовик із частинкою дерева від однієї з чудотворних ікон Пресвятої Богородиці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо