Передруки за рубриками

Консисторія

Митрополит Михаїл

Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Передруки

ЩЕ ОДНЕ ДИВО

Протоієрей Микола ЩОМАК,
настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Новосілки Турійського деканату

Хресний хід, під час якого перенесли чудесно оновлену ікону до храму Різдва Пресвятої Богородиці в с. Новосілки Турійського деканатуПеред великим святом Благовіщення у нашому селі Новосілки Турійського деканату обновилась ікона Божої Матері. Сталося це під час сповіді хворої жінки вдома, в сім’ї Марії Дмитрук. Вона все життя молилась Богу, і під час гоніння не переставала ходити до церкви. Перед сповіддю я як священик звернув увагу на давню ікону, на якій не було видно зображення. Під час молитви помітив, як вона почала обновлятися. З того часу спостерігав за нею. Щогодини вона ставала все яснішою. Кожного дня перед образом я правив молебень до Пресвятої Богородиці. Присутні на молебні теж бачили, як святиня ставала дедалі яснішою. Проявився й напис: «Явлення Божої Матері на горі Почаївській».

На свято Благовіщення образ хресним ходом перенесли до церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Ця новина облетіла всю округу. До церкви, щоб прикластись до обновленої ікони, приходили люди з навколишніх сіл.

Це стало для нас надзвичайною подією, бо нещодавно ми відсвяткували 330-річчя нашої церкви. Божа Мати є покровителькою нашого храму, що був знищений і через 60 років відновлений. І саме в день ювілею обновилась ікона. Це спонукає нас піклуватись не тільки про тіло, а насамперед про душу. Це означає, що Господь не залишив нас, а нагадує нам про Себе.

Отже, дорогі брати і сестри, Господь Бог через обновлені ікони творить чудеса, зцілює хворих, які з вірою звертаються по Його допомогу. Тож пам’ятаймо, як написано у Святому Письмі: «По вірі вашій все можливо вам».

Волин. єпарх. відом.– 2007.– № 5 (30)

28 травня 2007 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо