Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Богослужіння. Молитва

Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»
Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»

Цим акафістом моляться за одужання від алкоголізму, наркоманії, тютюнової залежності. Видання містить передмову-роз’яснення і словничок-примітки.

Пасії. Страсний хресний хід
Пасії. Страсний хресний хід

Чинопослідування (повний виклад) двох великопісних відправ, які називаються «Пасії» (Страждання) і «Страсний хресний хід». Перша – це служба, присвячена передсмертним стражданням Христа, яку в XVII ст. впорядкував святитель Петро Могила. Друга – новостворене богослужіння, дещо подібне на так звану Хресну дорогу.

Літургія з поясненнями для мирян
Літургія з поясненнями для мирян

Щоб участь у головній православній відправі парафіяни брали більш усвідомлено, це видання містить її текст і найголовніші пояснення й примітки у доступному викладі.

Акафіст Пресвятій Богородиці
Акафіст Пресвятій Богородиці

Цей славнозвісний твір дав початок цілому богослужбовому жанрові, улюбленого в православних народів. Його домашнє читання й храмовий спів налаштовує християнську душу на чистий лад і є благодатним засобом Богоєднання

1-10  11-20  21-24
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо