Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Книги, які поширює видавничий відділ «Ключі»

Перші кроки до храму
Перші кроки до храму Віктор Гребенюк

Не всі ходять до церкви, хто хотів би ходити. Дехто не може переступити через психологічний бар’єр, адже бракує найпростіших знань: як приготуватися до церкви, як підійти до неї, як поводитися в ній і як із неї вийти...

Літургія з поясненнями для мирян
Літургія з поясненнями для мирян

Щоб участь у головній православній відправі парафіяни брали більш усвідомлено, це видання містить її текст і найголовніші пояснення й примітки у доступному викладі.

Ідемо до Сповіді та Причастя
Ідемо до Сповіді та Причастя Протоієрей Віталій Собко, Віктор Гребенюк

Для широкого кола читачів розкривається зміст і необхідність для кожного православного християнина таїнств Сповіді та Причастя, дано поради, як належно підготуватися до них.

Акафіст Пресвятій Богородиці
Акафіст Пресвятій Богородиці

Цей славнозвісний твір дав початок цілому богослужбовому жанрові, улюбленого в православних народів. Його домашнє читання й храмовий спів налаштовує християнську душу на чистий лад і є благодатним засобом Богоєднання

1-10  11-20  21-30  31-40  41-50  51-60  61-64
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо