Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Для дітей

Я Господа молю. Пісні для дітей та юнацтва

Я Господа молю. Пісні для дітей та юнацтва
Галина Васіна

Я Господа молю : пісні для дітей та юнацтва. – Луцьк : Надстир’я ; Ключі, 2013. – 44 с.

До нової збірки Галини Васіної увійшли молитовні та духовні пісні, зокрема приурочені християнським святам, на слова волинських поетів Н. Бугай, М. Пащук, Л. Засядько, Т. Музичука, Є. Лещук та ін. Усім творам притаманна милозвучність, легкість у сприйнятті та оригінальність мелодійної побудови. Це свідчить про велику любов авторки до музики і талант на музичній ниві.

Пісенна добірка стане у пригоді вчителям музичного мистецтва та недільних шкіл, керівникам колективів художньої самодіяльності, поціновувачам української пісні.

Видано з благословення церковної влади.

Формат А4.

Ціна 20 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо