Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Духовно-повчальні

Канонічні вимоги до священичого служіння

Канонічні вимоги до священичого служіння
Святослав Чокалюк

Канонічні вимоги до священичого служіння / С. Чокалюк. – К. : Парафія Казан. ікони Божої Матері УПЦ КП, 2009. – 147 с.

У книзі доцента Київської духовної академії розкриваються основні євангельські та канонічні вимоги до кандидатів на священство, обрання і служіння єпископського, розтлумачуються правила, якими священнослужителі мають користуватися в пастирській діяльності, а також права та привілеї кліриків. Додаток містить витяг зі Статуту про управління УПЦ КП.

Для священнослужителів, студентів духовних навчальних закладів, релігієзнавців та всіх, хто цікавиться життям Православної Церкви.

Видано з благословення Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета.

Формат А5

Ціна 25 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо