Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Воскресний октоїх і Загальна мінея

Воскресний октоїх і Загальна мінея

Воскресний октоїх і Загальна мінея. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2001. – 694 с.

Видання, підготоване богословською комісією УПЦ КП під керівництвом Патріарха Філарета, складається із двох розділів. Перший – містить богослужбові піснеспіви малої і великої Вечірні, ранішніх богослужінь на неділі восьми гласів; прокимни, алилуї й причасні воскресні та дням; апостольські читання від першої неділі по П’ятдесятниці (всіх святих) до неділі про митаря і фарисея. Також подано порядок Літургії св. Іоана Золотоустого для хору. У другому розділі – піснеспіви вечірніх і ранішніх загальних служб на свята Господські, Богородичні, пророкам, апостолам, святителям, мученикам та ін. 

Видано з благословення Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета.

Формат А4

Ціна 300 грн.


Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо