Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Служебник

Служебник

Служебник. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – 638 с.

У книзі містяться послідування Літургій Іоана Золотоустого, Василія Великого та Ранішосвячених Дарів Григорія Двоєслова. Подано порядок вечірніх і ранкових служб, молитви перед Причастям, деякі побожні повчання щодо богослужінь та місяцеслов. У тексти внесено численні уточнення мовного характеру.

Видання присвячено 50-літтю архієрейської хіротонії та 45-літтю служіння на київській кафедрі Патріарха Філарета, з благословення якого і видано цей Служебник.

Формат А4.

Ціна 300 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо