Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Святитель Кирил Єрусалимський. Творіння

Святитель Кирил Єрусалимський. Творіння
Святитель Кирил, єпископ Єрусалимський

Святитель  Кирил Єрусалимський. Творіння. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – 328 с.

Кирил Єрусалимський (315–386) – єпископ, аскет, проповідник, який у 18 оголошувальних повчаннях витлумачує глибокий духовний зміст Символу віри, догматів православного віросповідання, обрядів, таїнств. У книзі також вміщено його «Бесіду про розслабленого біля купелі», «Послання до благочестивого царя Констанція про небесне знамення хреста...», «Слово на Стрітення Господа нашого Ісуса Христа».

Переклад сучасною літературною мовою за редакцією Патріарха Філарета здійснив колектив викладачів та аспірантів Київської та Волинської православних богословських академій. Видано з його благословення.

Формат 70х100/16

Ціна 130 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо