Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Духовно-повчальні

Творіння (у двох томах)

Творіння (у двох томах)
Святитель Афанасій Великий, архієпископ Олександрійський

Святитель Афанасій Великий, архієпископ Олександрійський. Творіння : у 2 т. /  пер. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – Т. 1, 2.

Опис життя Афанасія Великого, його слова до єпископів, ченців і всіх віруючих, якими святий закликає до побожного життя у правдивій вірі Христовій. 325 року, за часів поширення аріанства, він брав участь у Першому Вселенському соборі, де виступив зі спростуванням лжевчення Арія. У посланнях святитель Афанасій викриває хибність цієї єресі та на основі Святого Письма утверджує християн в істині

Формат 70х100/16.

Ціна одного тому 130 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо