Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Творіння (у двох томах)

Творіння (у двох томах)
Святитель Афанасій Великий, архієпископ Олександрійський

Святитель Афанасій Великий, архієпископ Олександрійський. Творіння : у 2 т. /  пер. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2012. – Т. 1, 2.

Опис життя Афанасія Великого, його слова до єпископів, ченців і всіх віруючих, якими святий закликає до побожного життя у правдивій вірі Христовій. 325 року, за часів поширення аріанства, він брав участь у Першому Вселенському соборі, де виступив зі спростуванням лжевчення Арія. У посланнях святитель Афанасій викриває хибність цієї єресі та на основі Святого Письма утверджує християн в істині

Формат 70х100/16.

Ціна одного тому 130 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо