Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Новий Завіт

Новий Завіт

Новий Завіт / пер. Патріарха Київського і вієї Руси-України Філарета. – К. : Вид. від. УПЦ КП, 2003. – 642 с.

Священні Книги з паралельними місцями та додатками: про Святе Письмо Нового Завіту (відомості про авторів, час, обставини написання Євангелій і  апостольських послань); покажчик євангельських та апостольських церковних читань на кожен день протягом року; таблиця послідовності євангельських подій за чотирма євангелістами.

Видано з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Формат А5

Ціна 80 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо