Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Художні

Діалог з незнаним другом. Поезії

Діалог з незнаним другом. Поезії
Микола Линник

Діалог з незнаним другом: поезії. – Луцьк : Ключі, 2012. – 80 с.

У збірці вміщено кращі поезії, написані у різні роки. Як зізнається сам автор, буває, що його нова поезія народжується легко і безпосередньо. Однак бувають хвилини, коли поетична думка вже пульсує в голові, але щоб видобути її на аркуш, потрібно працювати, як скульптору, – довго-довго прибирати зайві шматки, поки не вималюються поетичні риси твору. А деякі поезії схожі на молоді паростки: з’явився рядок-думка, а вже потім з нього поволі виростає поезія-дерево.

Для загалу читачів.

Формат А5

Ціна 20 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо