Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Православний храм

Православний храм
Протоієрей Андрій Горобець Православний храм. – Рівне : Парафія свв. мцц. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП, 2012. – 146 с.
Священик о.Андрій Горобець у книзі “Православний храм” розповідає про структуру і правила поведінки в храмі, речі, котрі використовуються в Богослужіннях, описує історію походження святих ікон, шанування Богородиці, ангелів та святих у Церкві. У книзі також оповідається про значення церковного співу, історію формування Святої Літургії і пояснюються дії духовенства під час Богослужіння.
Видано з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.
Формат А5

Ціна 40 грн

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо