Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги Для дітей

Дарунок святого Миколая. Вірші, казки, оповідання

Дарунок святого Миколая. Вірші, казки, оповідання

Дарунок святого Миколая : вірші, казки, оповідання [для мол. та сер. шкільного віку] / упор. Ю. Березенко ; худож. М. Качмар. – К. : Братське, 2012. – 72 с.

Книга розповідає чудові історії про діток, що отримали від святого Миколая незвичайні подарунки, і дивні події, котрі відбуваються у цей день.

Чудотворець Миколай щороку готує для кожної дитини гостинця. Герої цих історій дістали подарунки зовсім особливі та незвичайні: Каріна і Яна отримали в дар справжню дружбу, а Надійка – старшу сестру. А от що знайшов Миколка в нагороду за свій грандіозний вчинок, ти  дізнаєшся, коли розгорнеш цю книжку!

Видання розраховане на дітей молодшого, середнього шкільного віку та для родинного читання. Стане в пригоді на уроках української літератури, християнської етики, у церковних недільних школах і гуртках.

Видано з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Видання підготовано з ініціативи Київського молодіжного братства Святих князів-страстотерпців Бориса та Гліба.

М’яка глянцева обкл., ілюстроване. Формат А-5. 

Ціна 25 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо