Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Дванадцята година. Новомученики і відступники

Дванадцята година. Новомученики і відступники
Петро Вінцукевич

Історичний нарис, обрамлений як особистими емоціями автора, так і документальними фактами відступництва духовенства Московської Патріархії, починаючи з XV ст.

У невеликому за обсягом творі міститься дуже цікава інформація. Виявляється, усім відомий вислів «Москва – третій Рим, а четвертому не бути» походить від слів ігумена Псковського Єлеазарського монастиря Філофея (ХV ст.), а в м. Свіяжськ (Росія) у 1918 р. стояв пам’ятник «першому ворогу християнства і першому революціонеру» Юді Іскаріоту.

В історичній розвідці автор викриває злочини таких відступників, як Феофан (Прокопович), Гришка Распутін, митрополити Сергій (Страгородський) й Олександр (Введенський) та ін. Тож брошура буде корисною для тих, хто цікавиться історією Православ’я, хто прагне розширити свої знання у цій галузі.

Петро Вінцукевич народився у Білорусі в родині священика. У 1952 р. за виступ проти Сталіна його було засуджено до 10 років позбавлення волі. Після звільнення закінчив духовну семінарію, а згодом – Київську духовну академію. У 1994–1996 рр. обіймав посаду ректора Волинської духовної семінарії Київського Патріархату.

24 с., м’яка обкл. Формат А-5.

Ціна 5 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо