Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Книги

Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»

Акафіст Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша»

Скільки сліз проливається у домівках тих, де є алкоголіки. Аморальна поведінка пияків гнітить їх близьких. Здається, виходу немає. Нераз, зіткнувшись із важкою хворобою, люди біжать до ворожок, екстрасенсів, принаймні до лікарів. Про Бога згадуємо в останню мить. Хоча за проханнями Матінки Божої та всіх святих ми можемо виблагати у Нього прощення і зцілення.

Отож, шлях до духовного і тілесного одужання цих хворих нелегкий, тривалий, проте надія є. Зокрема, це – молитва близьких, рідних за цього немічного, читання акафіста Пресвятій Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Невпивана Чаша».

Відомий випадок, коли пиякові, у якого вже відмовили ноги, уві сні було сказано знайти в одному монастирі ікону «Невпивана Чаша» й молитися до Матінки Божої про зцілення. І вже дорогою, повзучи, він щиро увірував і зцілився. Відтоді таких чудес було багато...

У книжці подано роз’яснення-передмову та словничок маловідомих слів.

Призначено священнослужителям і мирянам, для використання як у церкві, так і вдома.

Передм. і прим. В. Гребенюка. Богословський редактор – кандидат богословських наук Василь Лозовицький.

36 с., офсетний папір, м’яка обкл. Формат А-5. У пачці 50 пр.

Ціна 10,00 грн.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо