Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Ковельський районний деканат провів в АТО капелана-добровольця

25 вересня 2015 р. Священик Олександр Добровольський та протоієрей Іван Бонис. Світлина з сайта Cerkva-kovel.com.ua

Духовенство відправило молебень за мир в Україні, за наших воїнів, за священика Олександра Добровольського, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кричевичі, який направляється на Донбас військовим капеланом. Богослужіння очолив декан протоієрей Іван Бонис у с. Дубова, в храмі Великомученика Юрія Переможця, повідомляє сайт Cerkva-kovel.com.ua.

Це перший доброволець із числа священиків благочиння. Помолитися і побажати йому щасливої служби прийшли діти дубівської недільної школи (керівник Наталія Тхоржевська). Декан від імені душпастирів подарував капеланові образ Божої Матері, віддав йому пожертви від усіх парафій району, щоб матеріально підтримати військового священика.

Благочинний також звернувся з напутнім словом: «Військовим потрібна не тільки матеріальна допомога, але й духовно-психологічна, тому вони потребують армійських священиків – капеланів. Їхнє завдання – найперше молитися за воїнів, допомагати своєю вірою слабким духом, воцерковити тих, які мало знають про Бога чи взагалі далекі від віри в Нього, а також підтримати тих, які отримали психологічну травму на війні… Нехай береже вас Бог, нехай із вами буде Божа Мати, а мученик Олександр, ваш покровитель, нехай скріплює вашу віру і буде прикладом християнського служіння».

Священик Олександр Добровольський подякував за молитву й підтримку.

28 вересня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо