Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Поздоровив католиків

29 червня 2014 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей в римсько-католицькому кафедральному соборі Святих апостолів Петра і Павла. Світлина з сайта pravda.lutsk.ua

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та на запрошення єпископа РКЦ Віталія Скомаровського, ординарія Луцької дієцезії, побував на урочистій Месі в римсько-католицькому кафедральному соборі Апостолів Петра і Павла. Владика Матфей привітав вірних цієї конфесії з престольними празником.

03 липня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо