Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

І малятам – про духовне

4 липня 2013 р. У дитсадку с. Березовичі Володимирського районного деканату. Світлина з архіву протоієрея Миколи Гінайла

Помічник володимирського районного декана протоієрей Микола Гінайло, який також є головою Благодійного фонду Матері Божої неустанної помочі, спільно з настоятелем парафії Введення Пресвятої Богородиці в с. Березовичі священиком Миколою Баганом на запрошення сільського голови цього села Юрія Ковальчука відвідали сільраду. Ішлося про надання допомоги потребуючим.

Зокрема, цього дня доброчинці завітали до дитсадка, де не тільки вручили малюкам подарунки, а й поспілкувалися з ними на релігійні теми. Багато питань лунало з дитячих уст, але найбільше їх цікавило, що таке піст, особливо Петрівський, та Різдво Йоана Хрестителя (у народі його часто називають – Івана Купала).

Священики доступною для малят мовою пояснили різницю між язичницькими віруваннями й православним святом, а також розповіли про Петрівку, підкресливши, що перед тим як сповіщати людям про Ісуса Христа, апостоли Петро і Павло постилися, щоби духовно зміцнюватися.

06 липня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо